WIECZÓR CHIŃSKI

3be9e327cf4bbc058W październiku 2009 r. kol. Ryszard Pruchniewicz był uczestnikiem wycieczki do Chin. Była to podróż Jego marzeń, długo oczekiwana

Swoimi wrażeniami z dalekiej podróży pragnął podzielić się z członkami OM PTTK w Gubinie.

W dniu 6. lutego 2010r. zorganizował wieczornicę, na której oprócz niesamowitej ilości pamiątkowych zdjęć, mnóstwa pamiątek, Ryszard zorganizował typowe jedzenie chińskie.

e271298a71bcca86f Każdy uczestnik, po krótkim kursie, po ryż musiał sięgać i konsumować oczywiście pałeczkami. Radzono sobie różnie, ale każdy się starał. Pałeczki Ryszard zakupił w Shanghaju i podarował je wszystkim uczestnikom wieczornicy (będą służyły do konsumpcji domowej). A my gratulujemy i dziękujemy Ryszardowi!- członkowie OM PTTK w Gubinie.