2597edca0cd61fa4d21 VI 2009 – spływ kajakowy po LUBSZY

Nie po raz pierwszy turyści, członkowie OM PTTK udowadniali, że aktywna turystyka, aktywny tryb życia jest dobrym lekarstwem na wszystko

Wdniu 21 czerwca br./ niedziela/ klub Dreptki zorganizował wspaniałą formę wypoczynku, a była nią zorganizowana wycieczka kajakowa rzeką Lubszą, która rozpoczynała się w Gębicach, a kończyła w Gubinie.

1d019144e9481f4df Sprzyjająca pogoda, piękno przyrody spowodowały, że spływ kajakowy należał do bardzo udanych. W trakcie spływu można było odkryć wiele pięknych miejsc przyrodniczych, w ciszy posłuchać śpiewu ptaków, i całkowicie odprężyć się.

W wycieczce wzięło udział 10 turystów,a nad całą organizacją czuwał Ryszard Pruchniewicz.

Klub Dreptaków zapewnia, że w najbliższym czasie planuje zorganizować jeszcze wiele tego typu spływów, o których oczywiście poinformuje zainteresowanych.

Klub Dreptaków