karnawałowe spotkanie młodzieży w klubie OM PTTK Gubin

sdc19200Zgodnie z planem klubów młodzieżowych, działających przy OM PTTK w Gubinie, 31 stycznia 2013 r. odbyło się spotkanie integracyjne karnawałowe.

Zgodnie ze zwyczajami obowiązywał wszystkich strój karnawałowy, przebrania, maski.

sdc19192Jak zwykle młodzież wywiązała się bardzo dobrze, czasami trudno było rozpoznać twarz naszych znajomych. Było kolorowo, pomysłowo, a przede wszystkim panowała na spotkaniu wspaniała dobra zabawa

Były konkursy taneczne, prezentacja strojów karnawałowych, a czas upłynął niesamowicie szybko.

W spotkaniu karnawałowym uczestniczyli turyści ze SP nr 3 w Gubinie z opiekunem Grażyną Dymarczyk, SKKT Starosiedle pod opieką Doroty Zdziebło oraz turyści z SOSW Gubin pod opieką Gabrieli Jans i Iwony Kolińskiej.

I.K.