PRELEKCJA O IZRAELU

7cc72f7092a786858W dniu 26 stycznia 2013 roku zgodnie z Planem działania Koła Terenowego nr 1 odbyła się „Prelekcja o Izraelu” połączona z relacją z wycieczki do tego kraju i zabawą karnawałową.

1b322860fe93ab980Kol. Helena Lech podzieliła się wrażeniami i wspomnieniami z wyjazdu do Izraela we wrześniu 2012 roku. Uczestnicy to członkowie Koła Terenowego Nr 1, Klubu Rowerowego LUZ oraz sympatyk KT Nr 1. Oglądanie zdjęć zrobionych podczas pobytu w Izraelu było uzupełnieniem istotnych informacji o miejscach pobytu m. in. Jerozolimie, Górze Oliwnej, Nazarecie, Jerycho, Morzu Martwym,Jeziorze Galilejskim i Jordanie.

Uczestnicy z zainteresowaniem słuchali relacji, a niektórzy aktywnie się do niej włączali.

Dużą wiedzą na temat ziemi izraelskiej wykazał się nasz wspaniały kolega Antoni Fudali. Dalszy ciąg to poczęstunek przygotowany przez zawsze niezawodny „Bar Surprise” oraz tańce, które zakończyły się grubo po północy. Organizatorzy: Kol. Helena Lech – członek KT1 i Zbigniew Worobiej – Prezes KT1 serdecznie dziękują wszystkim członkom za udział, wspaniałą atmosferę i pomoc w organizacji imprezy. Helena Lech