Spotkanie integracyjne- Andrzejki

425b2a5008e9dd26f24 listopada br w klubie oddziału odbyła się zabawa andrzejkowa, w której uczestniczyli uczniowie, turyści z SKKT Starosiedle, koła Młodego Turysty ze SP nr 3 i SOSW w Gubinie.

Czas spędzony w klubie upłynął na wspólnych tańcach, zabawach, wróżbach, przepowiedniach, które przygotowała sama młodzież.

„Wróżki” przepowiadały przyszłość, a śmiechu było dużo.

c88174da074b9cbd4 Jedną z przygotowanych wróżb było „andrzejkowe serce”. Aby wykonać tę wróżbę należy wyciąć serce z papieru i napisać na nim imiona chłopców i dziewczynek. Następnie trzeba serce odwrócić zapisaną stroną do dołu i przekłuć je igłą. Imię, na które natrafimy należy do naszego przyszłego ukochanego/ukochanej. Inną wróżbą był „Andrzejkowy balon”, w którym znajdowały się przepowiednie. Wylosowany balon został przekłuty szpilką, a w nim można było odkryć przepowiednię -„co nas czeka w przyszłości”. Oprócz wróżb były też tańce. Wszyscy porwali się do „Lambady”, a „taniec z miotłą” cieszył się wielkim powodzeniem. Opiekę sprawowały: Dorota Zdziebło, Grażyna Dymarczyk, Gabriela Jans i Iwona Kolińska.