BAJKOWY JARMARK ADWENTOWY W NEUZELLE

Koło Terenowe Nr 1 w dniu 4 grudnia (niedziela) organizuje wspólny wyjazd członków samochodami do Neuzelle. Tam w malowniczym otoczeniu klasztoru i browaru handlowcy, rzemieślnicy i artyści-amatorzy będą oferowali różnorodny asortyment artykułów bożonarodzeniowych. Uwodzicielska muzyka oraz aromat pysznego jedzenia i napojów będzie unosił się nad rynkiem.

Wiele znanych, sympatycznych i enigmatycznych postaci z bajek odwiedzi jarmark adwentowy ku uciesze wszystkich gości, dużych i małych. Szczególnie romantycznie będzie w godzinach wieczornych, kiedy staw klasztorny Neuzeller i klasztor lśnią w morzu świateł, a w oknach domów rozbłyskuje kolorowa gra kolorów.

Daj się uwieść wspaniałej atmosferze i pojedź z nami. Zapraszamy członków Oddziału.

Naszym przewodnikiem będzie kol. Anita, która mieszka w Neuzelle.

Koszt przejazdu w dwie strony za jedną osobę – 5 zł

Zbiórka uczestników – parking oddziału godzina 14.50. Wyjazd godz. 15.00.

Kto pojedzie własnym samochodem niech to mi poda.

Krzysztof