Bal przebierańców

2c1d68475be74b91f Zgodnie z rocznym planem pracy 23 stycznia b.r odbyła się zaplanowana na ten dzień impreza pn.„Bal przebierańców” , którą jednocześnie przygotowały 3 kluby działające przy naszym oddziale: Koło Terenowe nr 2, Klub Górski „Dreptaków” i Klub Rowerowy „Luz”.

509b9b6aff57b7f91W sobotniej imprezie karnawałowej, wszyscy uczestnicy „balu” byli przebrani. Pomysłów było wiele. W klubie pojawili się uczestnicy imprezy w przebraniach: kowboja, clowna, jaskiniowca, wróżek, cyganki, postaci Panci, Agenta Tomka, judoki, rybaka, Zorro, były maski „śmierci”, diabełka.

Odbyło się wiele konkursów, a jednym z nich był konkurs na najciekawszy strój kobiecy i męski

W wyniku głosowania okazało się, że najlepiej przebrała się Ewa Krygier , która wystąpiła w stroju cyganki oraz Ryszard Pruchniewicz jako Clown był nie do poznania. W imprezie wzięło udział 25 osób. Wiele serca w organizację imprezy włożyły: Danuta Mazur, Ewa Krygier, Iwona Kolińska, a impreza przyniosła wszystkim wiele niezapomnianych chwil i wiele radości

IJK