Mamy pociąg do turystyki

10 lutego w Klubie PTTK „Tramp” odbyła się impreza „Wspomnienia ze szlaków turystycznych” połączona ze śledzikiem, którą organizowało koło KT-1. W spotkaniu wzięły udział 34 osoby, które mają „pociąg do turystyki”. O to by na stołach znalazły się same pyszności zadbały Grażynka i Tamara. O piękny wystrój klubu zadbała Ania, której pomogła Dorota. Tadeusz Lech przygotował pokaz slajdów, na których były zdjęcia dokumentujące wycieczki i imprezy organizowane w roku 2023 przez koło KT-1, imprezy oddziałowe i nie tylko. Oglądaliśmy zdjęcia z wycieczki do Gorzowa, Berlina, z wyprawy na Cypr, do Chorwacji, z Dnia Turysty i wiele innych. Wspominaliśmy mile spędzone wspólnie chwile.
Tego dnia Koleżanka Ewa otrzymała legitymację PTTK i stała się członkiem koła KT-1.
Krzysztof Szmigielski i Ryszard Próchniewicz umilali czas przybyłym śpiewając i grając na gitarze. Można było poznać spostrzegawczość i umiejętność pracy w grupie obserwując konkurs polegający na ułożeniu puzzli, na których były zdjęcia z naszych wypraw turystycznych. Uczestnicy imprezy mogli również potańczyć. Organizatorzy dziękują wszystkim przybyłym za to, że pojawili się na naszej imprezie w dobrych humorach.

Organizatorkami imprezy były
Grażyna i Dorota