Teatr „Królowa Śniegu” w Poznaniu
Dnia 21 lutego 2026 roku Koło KT-1 zorganizowało wycieczkę do Poznania. Po przyjeździe o godzinie 11.00 uczestnicy wycieczki zasiedli na balkonie i oglądali w Teatrze Wielkim przedstawienie baletowe „Królowa Śniegu”. Po przedstawieniu zwiedzali gmach...

