Zakończenie lata- spacer i piknik

W sobotę, 28 września 2024 roku, odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie pod hasłem „Zakończenie lata – spacer i piknik”, zorganizowane przez Koło Terenowe Nr 1 we współpracy z Zarządem Oddziału oraz Klubem „Wiarus”. Uczestnicy spotkali się o godzinie 13:00 przed siedzibą oddziału, skąd wyruszyli na wspólny spacer w kierunku strzelnicy Stowarzyszenia Strzelecko-Obronnego Gubiński Klub Sportowy „PIONIER”.

Po krótkim spacerze, o godzinie 14:00, rozpoczęła się oficjalna część imprezy. Spotkanie było okazją do podsumowania działalności oddziału, wyróżnieniu najbardziej aktywnych członków z okazji Światowego Dnia Turysty.

O godzinie 15:00 wszyscy zebrali się przy strzelnicy, aby wziąć udział w zawodach strzeleckich. Panie miały okazję wykazać się w strzelaniu z karabinka pneumatycznego, natomiast panowie rywalizowali w konkurencji pistoletu pneumatycznego. Rywalizacja była zacięta, a trzy najlepsze osoby w każdej z kategorii zostały uhonorowane medalami, co wzbudziło dużą radość wśród uczestników.

Po zawodach, od godziny 16:00, przyszedł czas na zasłużony poczęstunek. W miłej atmosferze, przy dobrym jedzeniu, kontynuowano rozmowy, a dla chętnych przygotowano dodatkowe konkursy z nagrodami, które wzbogaciły program wydarzenia i dostarczyły wielu radosnych chwil.

Impreza zakończyła się pozostawiając uczestników w doskonałych humorach i z nadzieją na kolejne wspólne spotkania. Było to idealne pożegnanie lata i udane podsumowanie działalności oddziału w tym roku.

Iwona