BAL KARNAWAŁOWY

cf97f357cfd09d557W dniu 10.02.2018 kol. Dorota Ilkiewicz oraz kol. Zbigniew Worobiej z Koła Terenowego nr 1 zorganizowali Bal Karnawałowy.

Na wstępie uroczyście przywitaliśmy bawiących się po raz pierwszy z nami nowych członków naszego koła w osobach: Elżbietę i Henryka Wadowskich,Janinę i Franciszka Ptaków, Beatę i Leszka Stolbergów.

Dalej to już biesiadowanie, tańce śpiewanie piosenek turystycznych przy akompaniamencie gitary i tak do rana. Ostatni imprezowicze schodzili z parkietu po godz. 6 rano, to znaczy że nie było nudno.

Do zobaczenia na spotkaniu 10.03.2018 z okazji Dnia Kobiet. Spotykamy się o godz.11 przed naszą siedzibą PTTK. Serdecznie wszystkich zapraszamy. W programie spacer, ognisko z poczęstunkiem i dalsze biesiadowanie w naszym klubie.