Karnawale, karnawale..

dsc07128Dobra muzyka, maski, kotyliony, przebrania, peruki towarzyszyły zabawie karnawałowej w dniu 22 stycznia 2011 r., zorganizowanej przez „Dreptaków”, KT- 2 i „Luzaków”. Spotkania tego typu stały się już tradycją w klubie OM. Wszyscy uczestnicy imprezy kultywują stare tradycje i w przebraniach, na zabawie spędzili sobotni czas karnawału.

dsc07116Na klubowym parkiecie pojawiły się różne postaci. Można było spotkać min. stróżów porządku – „Parę policjatów”, „wróżki”, „kota”, i „Polikota”, „dworskie damy”, „sułtana”, „bałwanków”, „araba”.

Oczywiście było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Były konkursy na najciekawszy strój karnawałowy oraz taniec z balonami. Zabawa, której organizatorami były: Ewa Krygier, Danuta Mazur, Ela Guziewicz i Aldona Robowska trawała do białego rana.

Iwona Kolińska