Luzacy w nowych strojach

Dzień dobry Luzacy!
Miło nam poinformować Was, że po kilkumiesięcznych staraniach, a dokładnie od początku września br., udało się nam doprowadzić do końca zobowiązanie polegające na zakupie 3 kpl. odzieży dla członków naszego klubu. Zakup ten był możliwy dzięki naszym sponsorom: Burmistrzowi Miasta Gubina, Gubin-Guben Sp. z o.o. Przedsiębiorstwu Oczyszczania Ścieków, Firmie „OKNAR”, Sklepowi „MOTO-CAR”, „KARAT” Sklepowi Zegarmistrzowsko-Jubilerskiemu, Zakładowi Energo-Elektrycznemu „ENERGIA” oraz innym nam tylko znanym, do których docieraliśmy my, jako Zarząd oraz inni członkowie klubu, a także dzięki wydatnej pomocy Zarządu Oddziału Miejskiego PTTK w Gubinie oraz Wam, drodzy członkowie, którzy zdecydowaliście się dofinansować zakup tej odzieży z własnych oszczędności. Mamy nadzieję, że ta odzież przyczyni się w znacznym stopniu do rozpoznawalności nas, jako członków GKR „Luz” podczas wyjazdów indywidualnych i grupowych oraz imprez rowerowych w kraju i zagranicą. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować Wam za cierpliwość i wyrozumiałość dla naszych poczynań, które staraliśmy się zrealizować tak aby zadowolić Was wszystkich i każdego z osobna w tak krótkim czasie działania nowego Zarządu GKR „Luz” przy PTTK OM w Gubinie.
W załączeniu przesyłamy wzór podziękowania, które wręczyliśmy wszystkim, którzy dopomogli nam w zrealizowaniu naszego przedsięwzięcia.
Z klubowym pozdrowieniem – Zarząd GKR Luz” w Gubinie