Obchody 30 lecia KT 2 „Dreptaki”

Obchody 30 lecia Klubu Górskiego „Dreptaki”, obecnie KT 2 „DREPTAKI”

Spotkanie odbyło się 28 października br o godz.17.00 w Klubie PTTK OM. Na wstępie kol. Teresa Zajkowska prezes d/s statutowych i kol. Zbigniew Worobiej prezes d/s gospodarczych na ręce kol. Elżbiety Guziewicz prezesa KT 2 „DREPTAKI” przekazali życzenia od Zarządu PTTK OM dalszej aktywnej pracy na rzecz propagowania turystyki. Były kwiaty, bon na 1000 zł od Zarządu Oddziału oraz ogromny tort.
Kol. Ryszard Pruchniewicz przedstawił początki działalności Klubu w postaci slajdów. Kol. Ela Guziewicz uzupełniła informacje oraz odczytała członków, którzy odeszli do wieczności. Upamiętniono ich minutą ciszy. Wręczono członkom podziękowania za propagowanie turystyki i krajoznawstwa oraz pamiątkowe kubki. Należy jeszcze wspomnieć, że plakat 30 lecia Klubu wykonała kol. Natalia Prokop. Wszystkim członkom za zaangażowanie dziękujemy.
Uważamy że spotkanie było udane. Ela i Ewa.