Prace porządkowe w stanicy wodnej PTTK

sdc1839230 członków OM PTTK w Gubinie, reprezentujących Koło Terenowe nr 2, Klub Górski „Dreptaki” oraz Gubiński Klub Rowerowy „Luz” oraz 10 sympatyków uczestniczyło w dniu 20 maja 2012 r. w Majówce, połączonej z wielkim sprzątaniem na Stanicy Wodnej PTTK w Kosarzynie, nad jeziorem Borek.

Uczestnicy majówki do Kosarzyna dojechali samochodami i rowerami.

Organizatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia było Koło Terenowe nr 2, z prezesem Ewą Krygier na czele.

Pracy, jak to bywa po zimie było bardzo dużo, ale rąk do pracy też było sporo.

Panowie ochoczo wzięli się za koszenie trawy i jej wywózką. Panie dzielnie pomagały grabić już skoszoną trawę oraz doprowadzały niektóre pomieszczenia do użyteczności.

sdc18411Zebrał się również zespół, przygotowujący dla wszystkich ciepły posiłek, a za całą intendenturę odpowiadali Marzena i Piotr Koziuk oraz Sylwia Szmigiel, a przygotowane przez nich posiłki były przepyszne.

Po wielkim sprzątaniu był czas na posiłek, odpoczynek.

Dziękujemy KT 2 za bardzo dobrą organizację oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zaangażowanie w pracach na rzecz Oddziału Miejskiego PTTK w Gubinie.

Zarząd OM PTTK w Gubinie