„Spotkanie dfdc40e411c62d45cw klubie na temat: „Taniec w kulturze Polski połączone z zabawą karnawałową”

Każdy czeka na karnawałowe szaleństwa, aby zrelaksować się po trudach codzienności. Właśnie teraz taki szczególny czas mamy. Członkowie Koła Terenowego PTTK w Gubinie spotkali się 28.01.2012r. w klubie, aby świętować.

Wszystkich 24 uczestników powitał prezes koła Tadeusz Lech. Po krótkiej części oficjalnej i prelekcji na temat roli 244eeb934b10392f3tańca w kulturze polskiej nadeszła pora na wprowadzenie teorii w życie. Rozpoczęły się żywiołowe karnawałowe rytmy w takt muzyki. W przerwach można było się pożywić smakowitymi potrawami, które były na suto zastawionym stole. Po kilkugodzinnej dobrej zabawie trzeba było pożegnać się. Cóż, do następnego karnawału! Przed wyjściem umówiono się jeszcze na niedzielny spacer po „Gubińskich Wzgórzach.”

Organizatorki Dorota Łoposzko i Krystyna Worobiej