Święto dwudziestopięcio i pięćdziesięciolatków

6 kwietnia 2024 r. w klubie TRAMP świętowaliśmy wspaniałe Jubileusze. Nasi Koleżanki I Koledzy obchodzili 25 i 50 lat! Nie o wiek metrykalny tu chodzi, bynajmniej, lecz o czas przynależności do PTTK. Odznaką za 50 lat pracy w stowarzyszeniu zostali ukonorowani: Marzena Cieślik, Grażyna Wichrowska i Franciszek Sałandziak. Natomiast odznakę 25 lat w PTTK otrzymali: Ewa Dąbek, Anna Durawa, Elżbieta Guziewicz, Wojciech Midzio, Stefania Karpisiak, Krzysztof Szmigielski, Krystyna i Zbigniew Worobiejowie.
Bohaterowie spotkania usłyszeli od Prezesa PTTK OM w Gubinie, Kol. Tadeusza Lecha, gratulacje i życzenia wielu kolejnych lat aktywności oraz zdrowia i realizacji wszelkich zamierzeń, zarówno w życiu osobistym, jak i w PTTK.
Kwiaty, poczęstunek, a przede wszystkim przesympatyczne rozmowy umiliły niezwykłe sobotnie popołudnie, o czym informuje Wasza Teza.