ZABAWA ANDRZEJKOWA

2a77f8ccf55ba633aZgodnie z wieloletnią tradycją w dniach 27-28.11 brać turystyczna naszego oddziału bawiła się na Zabawie Andrzejkowej zorganizowanej przez Kol. Zbyszka.

Tym razem przenieśliśmy imprezę do pomieszczeń po byłym barze, żeby sprawdzić czy zmieści się tam więcej osób niż w klubie na pierwszym piętrze. Test wypadł pomyślnie. Okazało się, że więcej osób znajdzie miejsce przy stołach i więcej miejsca jest do tańczenia, do tego dochodzi ważny argument, że nie przeszkadzamy gościom hotelowym w ich wypoczynku.

Pomieszczenia wymagają gruntownego remontu jeśli zdecydujemy się tam urządzić nasz nowy klub, ale uważam, że warto to zrobić.

099b82b43a21c1bd2Jeśli chodzi o samą imprezę to jak zawsze było miło i na tyle przyjemnie, że urządziliśmy w niedzielę poprawiny, na które w zdecydowanej większości przybyli uczestnicy sobotniej zabawy.

Dziękuję za pomoc przy dekorowaniu sali mocnej grupie z „Luzu”, tam faktycznie jest duża grupa osób pomocnych i Dorotce za zorganizowanie trafionych konkursów.

W związku z dużym zainteresowaniem Zabawą Noworoczną życzę biorącym w niej udział szampańskiej zabawy. Bawcie się grzecznie.

Pozdrawiam Zbyszek Worobiej