Zebranie GKR „LUZ”

Dzień dobry Luzacy!
Pragniemy poinformować Was, że dnia 03 lutego 2023 roku o godz. 18.00 odbędzie się w Klubie PTTK (I piętro) zebranie ogólne członków Gubińskiego Klubu Rowerowego „LUZ”. Na zebraniu pragniemy przedstawić Wam podsumowanie pracy Zarządu Klubu za 2022 rok oraz przedstawić informacje dotyczące podjętych uchwał Zarządu Oddziału PTTK Gubin i propozycji pracy Zarządu Klubu na 2023 rok. Na spotkaniu będzie też możliwość opłacenia składek członkowskich PTTK na 2023 rok, które w br. wynoszą odpowiednio: 75,00 zł – składka normalna, 51,00 zł – składka ulgowa i 36,00 zł – składka ulgowa młodzieżowa. W związku z tym prosimy o zabranie ze sobą legitymacji PTTK oraz do wglądu dokumentów uprawniających do opłacania składki ulgowej (leg. emeryta-rencisty, leg. osoby niepełnosprawnej, itp.) oraz leg. Karta Dużej Rodziny. Osoby dokonujące opłaty składki członkowskiej przelewem na konto OM PTTK Gubin Nr konta – 22 8371 1019 4200 0619 2000 0010 proszone są o przedstawienie do wglądu dokumentu potwierdzającego dokonania takiego przelewu. Liczymy na wysoką frekwencję wszystkich członków. Mile widziane będą przyniesione przez Was słodkości. Z turystycznym pozdrowieniem – Zarząd GKR „LUZ”