Zjazd Oddziału Miejskiego PTTK w Gubinie.

W dniu 02.07.2022 o godzinie 12.00 w klubie naszego oddziału odbędzie się Zjazd Oddziału Miejskiego PTTK w Gubinie.

Porządek Obrad

1.Otwarcie Zebrania Sprawozdawczo -Wyborczego przez prezesa Zarządu OM PTTK w Gubinie 2.Wybór prezydium obrad; -przewodniczącego -z-cy przewodniczącego – sekretarza -protokolanta 3. Zatwierdzenie regulaminu obrad. 4.Zaproponowanie, aby prezydium Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego pełniło obowiązki komisji mandatowej i wyborczej. 5.Ustalenie prawomocności Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego. 6. Wybór Komisji Skrutacyjnej. 7.Wgląd do sprawozdania za ostatnią kadencję w biurze oddziału po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym u kol. Zbigniewa Worobieja tel. 501705251. 8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Oddziału 9. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium członkom ustępującego Zarządu OM PTTK w Gubinie 10. Wybory: -nowych Władz Zarządu – 2 delegatów na Regionalną Konferencję Oddziałów PTTK 11. Dyskusja i podjęcie uchwały dotyczących kierunków działania na okres następnej kadencji.

Obecność obowiązkowa.

W wypadku braku kworum nowy termin wyborów 02.07. 2022 o godzinie 12.30