CZYN SPOŁECZNY NA RZECZ PTTK OM W GUBINIE

W dniu 14 maja br o godzinie 16.00 odbyło się sprzątanie terenu przyległego do naszej siedziby. Skoszona została już wysoka trawa. Usunięto chwasty i pozamiatano cały teren. Na apel zarządu o prace społeczne zareagowało 10 koleżanek i 6 kolegów, co stanowi 14% ogólnej liczny członków oddziału. Najwięcej członków było z Klubu „LUZ” – 12, a z Koła Terenowego Nr 1 – 4.

W dniu 21 maja br o godzinie 11.00 odbyło się sprzątanie terenu przy „Stanicy Wodnej” w Kosarzynie. Wykoszona została trawa oraz wygrabiono cały teren. Panie posprzątały wnętrze budynku. Posprzątać z klubu „LUZ” przyjechało 11 osób, z Koła Terenowego Nr 1- 5 osób.

Po zakończeniu prac był grill, na którym częstowano kaszanką z cebulą i kiszoną kapustą oraz kiełbaskami.

Zarząd Oddziału serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom , którzy poświecili czas i swoją pracę w celu poprawy estetyki naszych obiektów. Szczególne podziękowania należą się kol. Piotrowi, który skosił trawę w dwóch miejscach.

Tadeusz LECH