„Letnia wycieczka rowerowa”

dsc11776Nowy Zarząd Gubińskiego Klubu Rowerowego „LUZ”: Nina Ptak – prezes, Elżbieta Stablewska – wiceprezes, Barbara Nazgowicz – skarbnik, bardzo aktywnie rozpoczęli swoją pracę w klubie organizując „Letnią wycieczkę rowerową”, która odbyła się w niedzielę tj. 26 czerwca 2022 roku.

Trasa 20 km opracowana przez Stanisława Pawłowskiego przebiegała 🚴‍♂️od Wyspy Teatralnej w Gubinie przez Bresinchen – Coschen – Żytowań, do stanicy PTTK Kosarzyn.

Na stanicy czekał na nas smaczny poczęstunek oraz przepyszny zimny kompot truskawkowy. 🍓

dsc11767To była bardzo relaksująca i aktywnie spędzona niedziela.

Mogliśmy posłuchać śpiewu ptaków, pięknej gry Lery na gitarze, pograć w piłkę🤾‍♂️🤸‍♂️ , popływać w jeziorze🤽‍♂️🏊‍♀️, a pod wieczór szczęśliwi wrócić rowerami 🚲do Gubina.

Dziękujemy organizatorom. ❤👍👏

Letnia wycieczka rowerowa dla 24 uczestników była bardzo udana. 🥰🥰👍

Nowy Zarząd opracował na rok 2022 plan pracy i zaprasza sympatyków wycieczek do aktywnego udziału. Link: http://pttk.gubin.com.pl/pttk_img/pra_img/LUZ_plan_2022.pdf