Zabawa andrzejkowa.

W dniu 26.11.2022 roku Koło Terenowe Nr.1 zorganizowało jak co roku Zabawę Andrzejkową w pomieszczeniu naszego nowego klubu. Wcześniej w czwartek udekorowaliśmy odświętnie klub i tu należą się serdeczne podziękowania dla osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Spotkanie rozpoczęliśmy od odśpiewania ,, sto lat” naszemu solenizantowi Andrzejowi, a następnie powtórne ,,sto lat” dla naszej reprezentacji za zwycięski mecz z Arabią Saudyjską.
Potem już tylko same przyjemności, gratulacje dla nowych członków naszego Oddziału, zabawa i ciągnięcie losów przygotowanych przez Beatkę . Jedzenia pod dostatkiem, okowity też , a wszystko przeplatane tańcami i tak do trzeciej nad ranem. Na dzień następny małe poprawiny, bo zostało dużo jedzenia i posprzątanie klubu.
Za pomoc w organizacji i przygotowaniu potraw serdecznie wszystkim dziękuję.
Zbyszek Worobiej