ANDRZEJKI

6f6231dd3ec0e4ed5Dnia 30 listopada 2012r odbyła się zabawa Andrzejkowa – organizowana przez Klub Dreptaki i Koło Terenowe Nr 2, w której uczestniczyli członkowie Koła Dreptaki, KT2 i Klubu Rowerowego LUZ. Wszyscy świetnie się bawili i można powiedzieć, że do białego rana.

Były śpiewy przy gitarze kol.Krzysztofa Szmigielskiego– a jak byliśmy zmęczeni śpiewem to były tańce przy muzyce biesiadnej i nie tylko.

f8834bd60265e7630Nie ominęła nas tradycja andrzejkowa – bo każdy losował dla siebie przepowiednie andrzejkowe-wróżby.

Przy organizacji imprezy aktywnie pomagali kol.Ela Guziewicz, Ewa Krygier, Krysia Sikorska, kol.Andrzej Konieczka, Mirek Sikorski, a wspierała nas w organizacji kol.Grażyna Bartkowiak -prezes OM PTTK Gubin. Także wielkie dzięki pozostałym za przygotowanie stołu a potem jak zawsze zmywanie!!! Serdeczne dziękuję:

Prezes Klubu Dreptaki – Ela Guziewicz Prezes KT2 -Ewa Krygier