Karnawał u Luzaków

sdc192519 lutego 2013 w klubie OM PTTK zgodnie z planem pracy odbył się tradycyjny karnawał. Zgodnie ze staropolskimi zwyczajami każdy uczestnik zobowiązany był do przebrania karnawałowego.

Pomysłów było bardzo wiele, stroje bardzo ciekawe. Każdy uczestnik wykazał się niezwykłą kreatywnością.

sdc19236W klubie można było spotkać diablice rodem z piekła, kowboja, adwokatkę, doktora oj boli, mafioza, postaci z lat 30- tych, Pocahontas, siatkarkę, damy w maskach, postaci z filmów, polityki, horroru.

Organizatorzy luzackiego karnawału nagrodzili najciekawsze pomysły. Najbardziej podobały się przebrania Grażyny Bartkowiak, Jadwigi Kowalskiej, Olgi Ficnerowskiej, Żanetty Adamskiej, Romka Skrzypczaka Aleksandra Pieróg, Romana Nalepy.

Każda wyróżniona osoba otrzymała dyplom oraz nagrodę.

Dobrej zabawie towarzyszył wspaniały humor i dobra atmosfera.

Dziękujemy organizatorom: Barbarze Nazgowicz, Urszuli Matuszczak i Romkowi Nalepie za wspaniałą organizację imprezy.

I.K.