Podsumowanie sezonu rowerowego 2010

sdc10053W dniu 26 listopada 2010 r. w Klubie OM PTTK odbyło się podsumowanie sezonu rowerowego 2010 oraz wybór „Najlepszego „Luzaka” sezonu.

Prezes Klubu Iwona Kolińska przedstawiła prezentację multimedialną, związaną z działaniami Luzaków w roku 2010, a przewodniczący Komisji Aleksander Pieróg odczytał wyniki na „Najlepszego Luzaka”.

sdc10057Najlepszym „LUZAKIEM” roku 2010 została wybrana Krysia Sikorska Drugie miejsce zajął Romuald Skrzypczak, III – Olga Ficnerowska, a na czwartej pozycji uplasował się Jan Ficnerowski.

KASK „MISS LUZAKÓW” PO RAZ DRUGI ODEBRAŁA KRYSIA SIKORSKA.

Gratulacje!!!!

Iwona Kolińska wyróżniła luzaków za aktywność i organizację imprez.

Wyróżnienie otrzymali: Krystyna Sikorska, Romuald Skrzypczak, Olga Ficnerowska, Jan Ficnerowski, Ewa Brewerska, Aleksander Pieróg, Grażyna Bartkowiak, Żanetta Adamska, Aldona Robowska, Mirosław Sikorski, Janusz Koliński, Mirosław Kacperski, Grażyna Dymarczyk, Urszula Matuszczak, Kazimierz Walaszko, Jadwiga Turowska

Wszystkim Luzakom dziękuję za dotychczasową współpracę – Iwona Kolińska – prezes GKR „LUZ”