PRACE SPOŁECZNE W KOSARZYNIE

sdu11266Kawał wielkiej roboty zrobili uczestnicy spotkania, zorganizowanego przez Klub Górski „Dreptaki” w dniu 30 kwietnia 2011 r. Celem spotkania w Stanicy Wodnej PTTK nad jeziorem „Borek” było wykonanie prac porządkowych.

Nie trzeba było namawiać „Dreptaków”, „Luzaków” oraz członków Koła Terenowego nr 2.

sdu10333Pracy po zimie było bardzo dużo, ale wspólnymi siłami PTTK- owską stanicę doprowadzono do ogólnego porządku. Została skoszona trawa, wygrabione zostały wszelkie śmieci, uprzątnięto część wnętrza stanicy.

Jednak jeszcze jest dużo do zrobienia. Po wyczerpujących pracach na wszystkich uczestników czekały przepyszne smakołyki gotowane na świeżym powietrzu.

Zarząd OM PTTK w Gubinie dziękuje wszystkim uczestnikom i organizatorom za „dobrą robotę”.