WKRĘCILIŚMY SIĘ W AUTYZM

48467b8e77abfc0af6 kwietnia odbył się w Gubinie po raz trzeci niebieski rajd rowerowy.

Dlaczego w kwietniu pytamy? Gdyż to miesiąc wiedzy o autyzmie.

Gubiński Klub Rowerowy „LUZ” OM PTTK w Gubinie włączył się w celebrowanie wiedzy o autyzmie poprzez organizację III Rajdu Rowerowego „Wkręć się w autyzm”.

d02419662dfab0277Dzisiejszego dnia na zbiórkę wyprawy rowerowej do Kosarzyna, nad jezioro Borek zgłosiła się ogromna „rodzina” rowerzystów, pasjonatów motocykli, miłośników pieszych wędrówek z Gubińskiej Grupy „Nordic Walking”, Gubińskich MORSÓW i mieszkańców naszego miasta

Gubin zaświecił na niebiesko!!! Elżbieta Konopacka ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” już po raz kolejny zaszczepiła gubińskim rowerzystom wiele informacji dot. wiedzy o autyzmie.

Już czekamy na następny rok. Już wiemy, że będzie to cykliczna impreza turystyczna przez wiele kolejnych lat

Już wiemy!!!- WKRĘCILIŚMY SIĘ W AUTYZM. Dziękujemy i do zobaczenia!!!

GKR „LUZ”