Wypad do BURGU

e21bfba24894cd1a86. lutego 2010r. Gubiński Klub Rowerowy „LUZ” był organizatorem wycieczki samochodowej do Burgu na basen termalny. Hasłem wycieczki było „dbamy o swoją kondycję”

Na miejsce zbiórki zgłosiło się 17 osób, dla których pobyt na basenie termalnym w Burgu był wspaniałym miejscem prawdziwego relaksu, odpoczynku.

f48b5ec481f03cd9cKorzystaliśmy z solankowych basenów termalnych. Znajdujące się tutaj wody solankowe wypływające z głębokich naturalnych źródeł, są bogato zmineralizowane i ciepłe.

Korzystaliśmy również z różnego rodzaju saun.

Jak się dowiedzieliśmy wody solankowe znajdujące się w Burgu pomagają w następujących schorzeniach: choroby dróg oddechowych, choroby serca, krążenia, reumatyczne, kręgosłupa, stawów, organów wewnętrznych, choroby systemu nerwowego, przemęczenia, stany depresyjne, a woda solankowa doskonale działa na skórę, przywracając jej gładkość i blask.

3 – godzinny pobyt upłynął bardzo szybko, a lecznicze właściwości solanek odczuliśmy na własnej skórze Do Gubina wróciliśmy w świetnych nastrojach i już planujemy następny wyjazd. Wycieczka do Burgu została zorganizowana i przygotowana przez Olgę i Jana Ficnerowskich. BYŁO SUPER!

Iwona Kolińska