Wyniki konkursu plastycznego
Zarząd Główny PTTK ogłosił wyniki konkursu plastycznego pn.„Kocham i szanuję przyrodę” Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że spośród wysłanych /11 maja br./ przez nasz oddział prac plastycznych mamy 2 laureatów: Są to: II Miejsce...


wycieczka DREPTAKÓW i LUZAKÓW w dniu 19 kwietnia 2009
Po wyborach w gubińskim PTTK – artykuł z Tygodnika Powiatowego z dnia 09 kwietnia 2009 r.
Wieczór meksykański
Kulig