20 października – Zakończenie sezonu rowerowego

sdc1901620 października członkowie naszego klubu rowerowego „LUZ” przy OM PTTK w Gubinie zakończyli sezon rowerowy 2012

Barbara Nazgowicz oraz Kazimierz Walaszko zorganizowali ten dzień w sposób perfekcyjny.

W godzinach popołudniowych cykliści wyruszyli pod kierunkiem Kazimierza Walszko drogą rowerową w kierunku Groβ Gastrose, Grieβen i z powrotem do Gubina. Piękna, słoneczna pogoda w ten jesienny dzień towarzyszyła rowerzystom. Nie można było nie zauważyć cudnych kwitnących pól słonecznikowych, które w jesiennym słońcu złociły się obok trasy rowerowej. Oczarowani również byliśmy barwami jesiennych drzew, które właśnie w tym dniu były szczególnie oświetlone.

sdc19020Prawdopodobnie był to ostatni tak ciepły i słoneczny dzień, który wykorzystali „gubińscy luzacy”.

Po powrocie z wycieczki cykliści spotkali się w klubie na podsumowaniu sezonu. Barbara Nazgowicz zadbała o poczęstunek /pyszny bigos/ i wspomnienia z niektórych wycieczek . Nie zabrakło piosenek turystycznych

Dziękujemy organizatorom.

Iwona Kolińska- prezes GKR „LUZ”